$172.57
$190.40
Compare Price
You save
$17.83
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Kelvinator .
- Authorized Kelvinator dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kelvinator 0USC6F
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Kelvinator 0USC6F Middle Girders
Item:
#1498592
Technical details
| Manufacturer | Kelvinator |
|---|---|
| Model Number | 0USC6F |
| Manufacturer Part # | 0USC6F |
| Height | 3" |
| Width | 27" |
| Depth | 53" |
| Weight | 1.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Kelvinator 0USC6F Middle Girders
$172.57
$190.40
You save
$17.83
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kelvinator 0USC6F Middle Girders