Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Kelvinator .
- Authorized Kelvinator dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kelvinator 0USF65
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Kelvinator 0USF65 Door /left
Item:
#1498830
Technical details
| Manufacturer | Kelvinator |
|---|---|
| Model Number | 0USF65 |
| Manufacturer Part # | 0USF65 |
| Height | 3" |
| Width | 27" |
| Depth | 28" |
| Weight | 1.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Kelvinator 0USF65 Door /left
$418.95
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kelvinator 0USF65 Door /left