$42.29
$46.66
Compare Price
You save
$4.37
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Kelvinator .
- Authorized Kelvinator dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kelvinator 0USF70
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Kelvinator 0USF70 Door Handle
Item:
#1498832
Technical details
| Manufacturer | Kelvinator |
|---|---|
| Model Number | 0USF70 |
| Manufacturer Part # | 0USF70 |
| Height | 6" |
| Width | 8" |
| Depth | 11" |
| Weight | 2.72 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Kelvinator 0USF70 Door Handle
$42.29
$46.66
You save
$4.37
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kelvinator 0USF70 Door Handle