Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Kelvinator .
- Authorized Kelvinator dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kelvinator 0USI64
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Kelvinator 0USI64 Upper Left Door Hinge
Item:
#1498976
Technical details
| Manufacturer | Kelvinator |
|---|---|
| Model Number | 0USI64 |
| Manufacturer Part # | 0USI64 |
| Height | 1.2" |
| Width | 1.8" |
| Depth | 3.35" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kelvinator 0USI64 Upper Left Door Hinge
