$33.84
$37.34
Compare Price
You save
$3.50
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Kelvinator 0USI69 Gasket
Item:
#2228080
Technical details
| Manufacturer | Kelvinator |
|---|---|
| Model Number | 0USI69 |
| Manufacturer Part # | 0USI69 |
| Height | 4" |
| Width | 11" |
| Depth | 21" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Kelvinator 0USI69 Gasket
$33.84
$37.34
You save
$3.50
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kelvinator 0USI69 Gasket