Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Kelvinator .
- Authorized Kelvinator dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kelvinator 0USI79
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Kelvinator 0USI79 Co2 Pipe Threading Pipe(ext)
Item:
#1498985
Technical details
| Manufacturer | Kelvinator |
|---|---|
| Model Number | 0USI79 |
| Manufacturer Part # | 0USI79 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.55" |
| Depth | 1.75" |
| Weight | 1.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Kelvinator 0USI79 Co2 Pipe Threading Pipe(ext)
$14.39
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kelvinator 0USI79 Co2 Pipe Threading Pipe(ext)