Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Kelvinator .
- Authorized Kelvinator dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kelvinator 0USM03
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Kelvinator 0USM03 Gasket 31x19.75x1
Item:
#1499045
Technical details
| Manufacturer | Kelvinator |
|---|---|
| Model Number | 0USM03 |
| Manufacturer Part # | 0USM03 |
| Height | 3.45" |
| Width | 11.8" |
| Depth | 21.8" |
| Weight | 2.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kelvinator 0USM03 Gasket 31x19.75x1