Free Shipping
Free Shipping
$798.00
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Kelvinator .
- Authorized Kelvinator dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kelvinator 0USM15
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Kelvinator 0USM15 Top
Item:
#1498881
Technical details
| Manufacturer | Kelvinator |
|---|---|
| Model Number | 0USM15 |
| Manufacturer Part # | 0USM15 |
| Height | 65" |
| Width | 5" |
| Depth | 26" |
| Weight | 0.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Kelvinator 0USM15 Top
$798.00
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kelvinator 0USM15 Top