Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other HPFHC416
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Kinetico HPFHC416 Cartridge Hc 16"
Item:
#1499216
Technical details
| Manufacturer | Kinetico |
|---|---|
| Model Number | HPFHC416 |
| Manufacturer Part # | HPFHC416 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Kinetico HPFHC416 Cartridge Hc 16"
$327.78
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kinetico HPFHC416 Cartridge Hc 16"
