Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other KPMFHC614-MP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Kinetico KPMFHC614-MP Cartridge Hc 14" Mp
Item:
#1499227
Technical details
| Manufacturer | Kinetico |
|---|---|
| Model Number | KPMFHC614-MP |
| Manufacturer Part # | KPMFHC614-MP |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Weight | 0.14 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Kinetico KPMFHC614-MP Cartridge Hc 14" Mp
$679.77
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kinetico KPMFHC614-MP Cartridge Hc 14" Mp