Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Kinetico KPMFHC620-MP Cartridge Hc 20" Mp
Item:
#1499228
Technical details
| Manufacturer | Kinetico |
|---|---|
| Model Number | KPMFHC620-MP |
| Manufacturer Part # | KPMFHC620-MP |
| Height | 6" |
| Width | 6" |
| Depth | 24" |
| Weight | 9.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Kinetico KPMFHC620-MP Cartridge Hc 20" Mp
$836.79
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kinetico KPMFHC620-MP Cartridge Hc 20" Mp