Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other KPMFIX620
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Kinetico KPMFIX620 Ion Exchange 20"
Item:
#1499231
Technical details
| Manufacturer | Kinetico |
|---|---|
| Model Number | KPMFIX620 |
| Manufacturer Part # | KPMFIX620 |
| Height | 6" |
| Width | 6" |
| Depth | 24" |
| Weight | 1.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kinetico KPMFIX620 Ion Exchange 20"