Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 9706446
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Kitchen Aid 9706446 Whip Mixer 4 1/2qt
Item:
#1132335
Technical details
| Manufacturer | Kitchen Aid |
|---|---|
| Model Number | 9706446 |
| Manufacturer Part # | 9706446 |
| Height | 4.5" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 0.97 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Kitchen Aid 9706446 Whip Mixer 4 1/2qt
$33.98
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kitchen Aid 9706446 Whip Mixer 4 1/2qt

