$23.03
$25.66
Compare Price
You save
$2.63
(10%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Kitchen Aid K5AB Beater Flat 5 Qt Nylon Coated
Item:
#1132096
Technical details
| Manufacturer | Kitchen Aid |
|---|---|
| Model Number | K5AB |
| Manufacturer Part # | K5AB |
| Height | 4.5" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 0.54 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Kitchen Aid K5AB Beater Flat 5 Qt Nylon Coated
$23.03
$25.66
You save
$2.63
(10%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kitchen Aid K5AB Coating Nylon, Type 5 Qt (5l)
