Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other KN25NSF
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Kitchen Aid KN25NSF Mixer Bowl 5 Qt Nsf Kitchaid
Item:
#1131708
Technical details
| Fits with Manufacturer | Kitchen Aid |
|---|---|
| Model Number | KN25NSF |
| Manufacturer Part # | KN25NSF |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 4.47 lbs |
| Weight | 4.47 |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kitchen Aid KN25NSF 5 Quart Commercial Stainless Steel Mixer Bowl Nsf Certified
