Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other KSMPSA
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kitchen Aid KSMPSA Roller Pasta (attachment)
| Manufacturer | Kitchen Aid |
|---|---|
| Model Number | KSMPSA |
| Manufacturer Part # | KSMPSA |
| Height | 2.5" |
| Width | 4" |
| Depth | 10" |
| Weight | 2.76 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kitchen Aid KSMPSA Pasta Roller, Depth 3-13/16" 97 Mm, Height 2-1/4" 57 Mm, Includes Brush, Instructions Included Yes, Material(s) Steel, Note 8 Settings Control Thickness, Plating Chrome-plated Nickel-plated, Type Rolls Dough Into 6" Sheets, Warranty 1 Year, Weight 2.76 Lb, Width 9-1/2" 242 Mm
