$17.82
$18.50
Compare Price
You save
$0.68
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Kitchen Aid W10330804 Governor Assembly
Item:
#1177910
Technical details
| Manufacturer | Kitchen Aid |
|---|---|
| Model Number | W10330804 |
| Manufacturer Part # | W10330804 |
| Height | 1" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Kitchen Aid W10330804 Governor Assembly
$17.82
$18.50
You save
$0.68
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kitchen Aid W10330804 Governor Assembly

