Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other WP3182857
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kitchen Aid WP3182857 Spring Bowl Latch
| Manufacturer | Kitchen Aid |
|---|---|
| Model Number | WP3182857 |
| Manufacturer Part # | WP3182857 |
| Height | 0.25" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 1.75" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kitchen Aid WP3182857 Material Stainless Steel, Length 1 13/16", 46 Mm, Width 1 1/4", 32 Mm, Inner Diameter 3/16", 5 Mm
