Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other WP9704230
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kitchen Aid WP9704230 Coupling Blender Clutch
| Manufacturer | Kitchen Aid |
|---|---|
| Model Number | WP9704230 |
| Manufacturer Part # | WP9704230 |
| Height | 0.5" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kitchen Aid WP9704230 Color Black, Material Rubber, Outer Diameter 1 1/2", 38 Mm, Thread 1/4"-20 Reverse Thread, Depth 11/16", 17 Mm
