Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Kitchen Aid WPW10600940 6.9l Nsf Cert 11 Wire Whi P
Item:
#1836930
Technical details
| Manufacturer | Kitchen Aid |
|---|---|
| Model Number | WPW10600940 |
| Manufacturer Part # | WPW10600940 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Kitchen Aid WPW10600940 6.9l Nsf Cert 11 Wire Whi P
$210.93
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kitchen Aid WPW10600940 6.9l Nsf Cert 11 Wire Whi P