$44.62
$59.94
Compare Price
You save
$15.32
(26%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Klein Tools 56028 Led Flashlight
Item:
#1150332
Technical details
| Manufacturer | Klein Tools |
|---|---|
| Model Number | 56028 |
| Manufacturer Part # | 56028 |
| Height | 1.25" |
| Width | 3" |
| Depth | 7.15" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Klein Tools 56028 Led Flashlight
$44.62
$59.94
You save
$15.32
(26%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Klein Tools 56028 Led Flashlight

