Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Klinger's Trading ADR2060 Dunnage Rack One Tier 60"W X 20"D X 12"H
Item:
#836622
Technical details
| Manufacturer | Klinger's Trading |
|---|---|
| Model Number | ADR2060 |
| Manufacturer Part # | ADR2060 |
| Width (side - side) | 60 - 72"W |
| Depth (front - back) | 20" |
| Height | 12" |
| Material | Aluminum |
| Height | 12" |
| Width | 60" |
| Depth | 20" |
Klinger's Trading ADR2060 Dunnage Rack One Tier 60"W X 20"D X 12"H
$160.00
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Klinger's Trading, ADR2060, Dunnage Rack, one tier, 60"W x 20"D x 12"H, 18 gauge aluminum welded tubes, 2500lbs. capacity
