Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Klinger's Trading B30R-ONLY Table Base Only/Without Column 30" Dia. Spread Cast Iron
Item:
#836657
Technical details
| Manufacturer | Klinger's Trading |
|---|---|
| Model Number | B30R-ONLY |
| Manufacturer Part # | B30R-ONLY |
| Base Spread | 30" Diameter |
| Height | Dining Height |
| Metal Type | Cast Iron |
| Width | 30" |
| Depth | 30" |
Klinger's Trading B30R-ONLY Table Base Only/Without Column 30" Dia. Spread Cast Iron
$199.00
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Klinger's Trading, B30R-ONLY, Table Base Only/Without Column, 30" dia. spread, cast iron
