Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Klinger's Trading GKO2424 Table Top 24" X 24" Reversible
Item:
#837180
Technical details
| Manufacturer | Klinger's Trading |
|---|---|
| Model Number | GKO2424 |
| Manufacturer Part # | GKO2424 |
| Edge | T-mold, Unspecified |
| Long Side | 24" |
| Shape | Square |
| Short Side | 24" |
| Width | 24" |
| Depth | 24" |
Klinger's Trading GKO2424 Table Top 24" X 24" Reversible
$35.00
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Klinger's Trading, GKO2424, Table Top, 24" x 24", reversible, gray/ knotty oak
