Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Klinger's Trading MB3636 Table Top 36" X 36" Reversible
Item:
#836943
Technical details
| Manufacturer | Klinger's Trading |
|---|---|
| Model Number | MB3636 |
| Manufacturer Part # | MB3636 |
| Shape | Square |
| Long Side | 36" |
| Short Side | 36" |
| Width | 36" |
| Depth | 36" |
Klinger's Trading MB3636 Table Top 36" X 36" Reversible
$76.00
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Klinger's Trading, MB3636, Table Top, 36" x 36", reversible, mahogany/black laminate
