Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Klinger's Trading SCHROME-1842 Shelf Wire 42"W X 18"D
Item:
#836721
Technical details
| Manufacturer | Klinger's Trading |
|---|---|
| Model Number | SCHROME-1842 |
| Manufacturer Part # | SCHROME-1842 |
| Depth (front - back) | 18" |
| Finish | Chrome |
| Width (side - side) | 42" |
| Width | 42" |
| Depth | 18" |
Klinger's Trading SCHROME-1842 Shelf Wire 42"W X 18"D
$46.00
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Klinger's Trading, SCHROME-1842, Shelf, wire, 42"W x 18"D, chrome plated finish
