Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Klinger's Trading SGUD3084 Undershelf For 84"W X 30"D Work Table Galvanized Construction
Item:
#837140
Technical details
| Manufacturer | Klinger's Trading |
|---|---|
| Model Number | SGUD3084 |
| Manufacturer Part # | SGUD3084 |
| Table Width (side - side) | 84" Wide (side - Side) |
| Construction | Galvanized |
| Table Depth (front - back) | 30" |
| Width | 84" |
| Depth | 30" |
Klinger's Trading SGUD3084 Undershelf For 84"W X 30"D Work Table Galvanized Construction
$229.00
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Klinger's Trading, SGUD3084, Undershelf, for 84"W x 30"D work table, galvanized construction
