Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Klinger's Trading SLEDGE54-GREEN Shelf Ledge For Wire Shelf 54"W X 5-1/2"H
Item:
#837328
Technical details
| Manufacturer | Klinger's Trading |
|---|---|
| Model Number | SLEDGE54-GREEN |
| Manufacturer Part # | SLEDGE54-GREEN |
| Height | 5" |
| Finish | Epoxy Coated, Green |
| Width (side - side) | 54" |
| Height | 5.5" |
| Width | 54" |
Klinger's Trading SLEDGE54-GREEN Shelf Ledge For Wire Shelf 54"W X 5-1/2"H
$35.00
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Klinger's Trading, SLEDGE54-GREEN, Shelf Ledge, for wire shelf, 54"W x 5-1/2"H, green epoxy

