Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Klinger's Trading WO24-ROUND Table Top Round 24" Dia.
Item:
#836814
Technical details
| Manufacturer | Klinger's Trading |
|---|---|
| Model Number | WO24-ROUND |
| Manufacturer Part # | WO24-ROUND |
| Edge | T-mold, Unspecified |
| Diameter | 24" |
| Shape | Round |
| Width | 24" |
| Depth | 24" |
Klinger's Trading WO24-ROUND Table Top Round 24" Dia.
$35.00
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Klinger's Trading, WO24-ROUND, Table Top, round, 24" dia., reversible, walnut/oak laminate
