Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Klinger's Trading WO3030 Table Top 30" X 30" Reversible
Item:
#837123
Technical details
| Manufacturer | Klinger's Trading |
|---|---|
| Model Number | WO3030 |
| Manufacturer Part # | WO3030 |
| Short Side | 30" |
| Long Side | 30" |
| Shape | Square |
| Edge | T-mold, Unspecified |
| Width | 30" |
| Depth | 30" |
Klinger's Trading WO3030 Table Top 30" X 30" Reversible
$55.00
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Klinger's Trading, WO3030, Table Top, 30" x 30", reversible, walnut/oak laminate
