$23.85
$27.36
Compare Price
You save
$3.51
(13%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
KNG 10534XL Kng 4xl Mens Chef Coat Black Short Sleeve
Item:
#1286209
Technical details
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 10534XL |
| Manufacturer Part # | 10534XL |
| Height | 0.38" |
| Width | 14.5" |
| Depth | 21.5" |
| Weight | 1.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
KNG 10534XL Kng 4xl Mens Chef Coat Black Short Sleeve
$23.85
$27.36
You save
$3.51
(13%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
KNG 10534XL Kng 4xl Mens Chef Coat Black Short Sleeve
