Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
KNG 1128BLK Kng Classic Ball Cap Black
Item:
#1289405
Technical details
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 1128BLK |
| Manufacturer Part # | 1128BLK |
| Height | 4" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
KNG 1128BLK Kng Classic Ball Cap Black