$23.39
$26.85
Compare Price
You save
$3.46
(13%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
KNG 1138S Kng Sm Baggy Chef Pants Black
Item:
#1335675
Technical details
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 1138S |
| Manufacturer Part # | 1138S |
| Height | 0.42" |
| Width | 14.5" |
| Depth | 21.5" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
KNG 1138S Kng Sm Baggy Chef Pants Black
$23.39
$26.85
You save
$3.46
(13%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
KNG 1138S Kng Sm Baggy Chef Pants Black
