$136.17/Case
$196.46
Compare Price
You save
$60.29
(31%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
KNG 1158 Kng 2 Pt Guest Check Pad 3.38 In X 6.5 In
Item:
#1905819
Technical details
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 1158 |
| Manufacturer Part # | 1158 |
| Height | 3.25" |
| Width | 14.25" |
| Depth | 18.5" |
| Weight | 19 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
KNG 1158 Kng 2 Pt Guest Check Pad 3.38 In X 6.5 In
$136.17/Case
$196.46
You save
$60.29
(31%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
KNG 1158 Kng 2 Pt Guest Check Pad 3.38 In X 6.5 In