$23.39
$26.34
Compare Price
You save
$2.95
(11%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
KNG 14095 Dhc Tee Black Rise 3xl
Item:
#1886553
Technical details
| Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 14095 |
| Manufacturer Part # | 14095 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.98 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
KNG 14095 Dhc Tee Black Rise 3xl
$23.39
$26.34
You save
$2.95
(11%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
KNG 14095 Dhc Tee Black Rise 3xl