$15.50
$27.38
Compare Price
You save
$11.88
(43%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
KNG 1421L Kng Lg Baggy Cooks Pants Black
Item:
#1286291
Technical details
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 1421L |
| Manufacturer Part # | 1421L |
| Height | 0.42" |
| Width | 14.5" |
| Depth | 21.5" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
KNG 1421L Kng Lg Baggy Cooks Pants Black
$15.50
$27.38
You save
$11.88
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
KNG 1421L Kng Lg Baggy Cooks Pants Black
