$5.48
$6.29
Compare Price
You save
$0.81
(13%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
KNG 1940PUR Kng 22 In Bib Apron Childs Purple
Item:
#1888298
Technical details
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 1940PUR |
| Manufacturer Part # | 1940PUR |
| Height | 0.38" |
| Width | 12.5" |
| Depth | 15.5" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
KNG 1940PUR Kng 22 In Bib Apron Childs Purple
$5.48
$6.29
You save
$0.81
(13%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
KNG 1940PUR Kng 22 In Bib Apron Childs Purple