$11.55
$13.26
Compare Price
You save
$1.71
(13%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
KNG 2119CKS Kng 27 In Bib Apron Rounded Striped 3 Pocket
Item:
#1286147
10+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 2119CKS |
| Manufacturer Part # | 2119CKS |
| Height | 0.5" |
| Width | 5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
KNG 2119CKS Kng 27 In Bib Apron Rounded Striped 3 Pocket
$11.55
$13.26
You save
$1.71
(13%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
KNG 2119CKS Kng 27 In Bib Apron Rounded Striped 3 Pocket
