$21.08
$37.22
Compare Price
You save
$16.14
(43%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
KNG 2126RDBK3XL Kng 3xl Chef Shirt Mens Red/black Ss Active
Item:
#1286663
Technical details
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 2126RDBK3XL |
| Manufacturer Part # | 2126RDBK3XL |
| Height | 0.4" |
| Width | 10" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
KNG 2126RDBK3XL Kng 3xl Chef Shirt Mens Red/black Ss Active
$21.08
$37.22
You save
$16.14
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
KNG 2126RDBK3XL Kng 3xl Chef Shirt Mens Red/black Ss Active
