$26.66
$30.59
Compare Price
You save
$3.93
(13%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
KNG 2129BKRDS Kng Sm Sushi Chef Coat Black/red 3/4 Sleeve
Item:
#1286631
5+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 2129BKRDS |
| Manufacturer Part # | 2129BKRDS |
| Height | 0.5" |
| Width | 10" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
KNG 2129BKRDS Kng Sm Sushi Chef Coat Black/red 3/4 Sleeve
$26.66
$30.59
You save
$3.93
(13%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
KNG 2129BKRDS Kng Sm Sushi Chef Coat Black/red 3/4 Sleeve
