$26.58
$26.98
Compare Price
You save
$0.40
(1%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
KNG 2591BLK2XL Kng 2xl Black Hoodie 7.8oz 50/50cp U
Item:
#1889279
Technical details
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 2591BLK2XL |
| Manufacturer Part # | 2591BLK2XL |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
KNG 2591BLK2XL Kng 2xl Black Hoodie 7.8oz 50/50cp U
$26.58
$26.98
You save
$0.40
(1%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
KNG 2591BLK2XL Kng 2xl Black Hoodie 7.8oz 50/50cp U