$7.12
$10.24
Compare Price
You save
$3.12
(30%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
KNG 3111 Kng Check Holder Book Style
Item:
#1888091
Technical details
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 3111 |
| Manufacturer Part # | 3111 |
| Height | 0.22" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 12.5" |
| Weight | 0.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
KNG 3111 Kng Check Holder Book Style
$7.12
$10.24
You save
$3.12
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
KNG 3111 Kng Check Holder Book Style