$65.33/Case
$87.74
Compare Price
You save
$22.41
(26%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
KNG 3142 Kng 2 Part Guest Checks Stapled
Item:
#1887828
Technical details
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 3142 |
| Manufacturer Part # | 3142 |
| Height | 6.5" |
| Width | 7.25" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 9 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
KNG 3142 Kng 2 Part Guest Checks Stapled
$65.33/Case
$87.74
You save
$22.41
(26%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
KNG 3142 Kng 2 Part Guest Checks Stapled