$159.24/Case
$299.76
Compare Price
You save
$140.52
(47%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
KNG 3173LSE Kng Loose Guest Check 4 Part 4 1/4 In X 9 In
Item:
#1887825
5+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 3173LSE |
| Manufacturer Part # | 3173LSE |
| Height | 15.75" |
| Width | 9" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 33.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
KNG 3173LSE Kng Loose Guest Check 4 Part 4 1/4 In X 9 In
$159.24/Case
$299.76
You save
$140.52
(47%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
KNG 3173LSE Kng Loose Guest Check 4 Part 4 1/4 In X 9 In
