$26.00
$36.80
Compare Price
You save
$10.80
(29%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
KNG 3948 Kng Tee Shirt Black 5x Adk
Item:
#1905121
Technical details
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 3948 |
| Manufacturer Part # | 3948 |
| Height | 0.5" |
| Width | 11" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
KNG 3948 Kng Tee Shirt Black 5x Adk
$26.00
$36.80
You save
$10.80
(29%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
KNG 3948 Kng Tee Shirt Black 5x Adk