$58.47/{}
$140.40
Compare Price
You save
$81.93
(58%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
KNG 3972BLUGLD Kng 8 1/2x14in Menucover 3 Page Blu/gld
Item:
#1905774
Technical details
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 3972BLUGLD |
| Manufacturer Part # | 3972BLUGLD |
| Height | 8" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 14" |
| Weight | 4.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
KNG 3972BLUGLD Kng 8 1/2x14in Menucover 3 Page Blu/gld
$58.47/{}
$140.40
You save
$81.93
(58%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
KNG 3972BLUGLD Kng 8 1/2x14in Menucover 3 Page Blu/gld