$76.78/{}
$184.42
Compare Price
You save
$107.64
(58%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
KNG 3973BRGGLD Kng 8 1/2x14in Menucover 4 Page Brg/gld
Item:
#1905133
Technical details
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 3973BRGGLD |
| Manufacturer Part # | 3973BRGGLD |
| Height | 10" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 14" |
| Weight | 5.82 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
KNG 3973BRGGLD Kng 8 1/2x14in Menucover 4 Page Brg/gld
$76.78/{}
$184.42
You save
$107.64
(58%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
KNG 3973BRGGLD Kng 8 1/2x14in Menucover 4 Page Brg/gld