$55.54/{}
$93.38
Compare Price
You save
$37.84
(41%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
KNG 3977BLKGMT Kng 8 1/2x11in Menucover Double & Half Blk/gmt
Item:
#1905785
Technical details
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 3977BLKGMT |
| Manufacturer Part # | 3977BLKGMT |
| Height | 7" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 11" |
| Weight | 4.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
KNG 3977BLKGMT Kng 8 1/2x11in Menucover Double & Half Blk/gmt
$55.54/{}
$93.38
You save
$37.84
(41%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
KNG 3977BLKGMT Kng 8 1/2x11in Menucover Double & Half Blk/gmt