$1.74
$1.81
Compare Price
You save
$0.07
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
KNG 96897 Bic Brite Liner Grip Highlighter
Item:
#1905861
Technical details
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 96897 |
| Manufacturer Part # | 96897 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.1" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
KNG 96897 Bic Brite Liner Grip Highlighter
$1.74
$1.81
You save
$0.07
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
KNG 96897 Bic Brite Liner Grip Highlighter