Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 7010211-LC
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Knight 7010211-LC Detergent Motor
Item:
#1498031
Technical details
| Manufacturer | Knight |
|---|---|
| Model Number | 7010211-LC |
| Manufacturer Part # | 7010211-LC |
| Height | 3.7" |
| Width | 5.55" |
| Depth | 7.85" |
| Weight | 0.92 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Knight 7010211-LC Detergent Motor
